Związek Pracodawców Polska Miedź zorganizował deblowy zmagania w ramach Turnieju Tenisa Employers Cup 2018. Były to już dziewiąte rozgrywki, które miały miejsce w Lubinie na kortach RCS. 

 

Zmagania tenisowe w sobotę 23 czerwca na lubińskich kortach nie były proste. Na 12 par męskich podium wygląda następująco:

I – Roland Chariasz i Mateusz Kieryk.

II – Grzegorz Sztajner i Paweł Wojtyczka,

III – Piotr Ptak i Tomasz Berełkowski.

Wśród pań na 5 par:

I – Magdalena Urbaniak i Beata Stachowicz,

II – Małgorzata Saszyńska i Dorota Dutkanicz,

III – Barbara Grodzińska i Anna Mroczko.

To już tradycja, że rokrocznie Związek Pracodawców Polska Miedź zaprasza swoich członków do udziału w Deblowym Turnieju Tenisa Employers Cup. W tym roku było to już dziewiąte spotkanie, w którym o nagrody zadbało KGHM Polska Miedź, V-Motors dealer Volvo oraz TFI PZU.

– Stawiamy na grę parami, czyli zespołową. Są managerze, dyrektorzy, którzy poza podejmowaniem decyzji strategicznych, produkcyjnych i inwestycyjnych  od czasu do czasu chcą pokazać się z innej strony. To ludzie pełni pasji, zaangażowani, którzy uprawiają sport, a my jako Związek Pracodawców Polska Miedź dajemy im taką szansę. Tenis to potrzeba podejmowania szybkich decyzji w zmieniających  się warunkach, to rywalizacja. My stawiamy na etyczną rywalizację,  na podejmowanie kluczowych decyzji przy zachowaniu zasad etycznych, nasz sport jest fair play. Mamy zacnych sponsorów. – mówił w trakcie turnieju Rafał Szkop, manager ds. analiz, legislacji i współpracy międzynarodowej w  Związku Pracodawców Polska Miedź. 

 

Poprzedni artykułZ tatą na starcie parkrun w Lubinie – FOTO
Następny artykułDroga S3 od Chróstnika do Legnicy otwarta – FOTO