Po godzinie 21:00 przy ulicy Wyszyńskiego doszczętnie spłonął samochód dostawczy. Podczas pożaru poszkodowana została jedna osoba.

Do pożaru doszło przy ulicy Wyszyńskiego na parkingu między marketem polo a nowo wybudowanymi blokami. Spłonął dostawczy bus, który od dawna stał nieużywany na parkingu. Od ognia został uszkodzony także fiat Seicento, w którym stopiło się zewnętrzne lusterko od strony kierowcy oraz pękły dwie boczne szyby z lewej strony pojazdu

Ogień gasiły dwa zastępy straży pożarnej przy pomocy jednego prądu wodnego. Z zaparkowanego busa została tylko blacha przednie światła i koła, spłonęła cała kabina, silnik i część bagażowa.

Zadysponowani strażacy nie tylko ugasili pożar, ale także udzielili na miejscu pomocy poszkodowanej osobie, która doznała poparzenia ręki i nogi. Po opatrzeniu, przez strażaków i ratowników medycznych, została przetransportowana do karetki i odwieziona do szpitala.

Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru, ale nie wykluczone że ogień mógł zostać zaprószony, bądź doszło do podpalenia. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo prowadzone przez pracujących na miejscu policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego z lubińskiej komendy.

2 KOMENTARZE

  1. Ten bus od lat stał tam taki grat że może ktoś celowo podpalił żeby w końcu ktoś go sprzątnął.W sumie w mieście dużo takich aut stoi na samej mojej ulicy widać 3 auta tylko zajmują miejsca parkingowe ,słaba wizytówka a urząd nic z tym nie robi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę