W Wielki Piątek szykuje się kolejny koncert charytatywny dla Pimpasa, czyli Pawła Świątkiewicza. Niedawno było hip-hopowo, teraz zagrają na nieco inną nutę. Kosztowna rehabilitacja lubinianina może być sfinansowana tylko przy wsparciu ludzi dobrej woli. Z jednej strony będzie dobra zabawa, z drugiej wsparcie. 

 

Na koncert zaprasza przede wszystkim dziewczyna Pawła, Aleksandra Ławicka. –Zapraszamy na koncert “Wielki Świątek” do Ave Cezara, startujemy o 17. Zagrają: Muzykomaniek, Awaria, Rewizja, Astarot oraz nowy projekt Spożywczy. Gramy oczywiście dla Pawła. To już kolejny koncert charytatywny, na którym będziemy gromadzić środki na jego leczenie i rehabilitację. Cały czas potrzebna jest pomoc, dlatego zachęcam wszystkich żeby wpadli choć na chwilę – będziemy bawić się w świetnej atmosferze z cudownymi ludźmi, dokładnie tak, jak chciałby Pimpas – mówi Ola. 

Podczas koncertu przewidziano liczne licytacje, z których dochód przekazany zostanie na konto w Fundacji Światło, pod którą podlega Paweł. przypomnijmy, że chłopak 25 czerwca 2017 stracił przytomność i doszło do rozległego niedotlenienia mózgu. Paweł był w śpiączce, z której wybudził się w  sierpniu. Mozolna rehabilitacja, która sporo kosztuje pozwala powoli poprawiać jego stan zdrowia. Zdeterminowani przyjaciele, kobieta, rodzina wciąż organizują różnorodne wydarzenia, by zgromadzić niezbędne pieniądze. 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę