thumbnail of okaz-serce-plakat-4-11

Już w najbliższą sobotę (04.11) na hali RCS odbędzie się koncert Thomasa Andersa. Podczas koncertu odbędzie się akcja charytatywna organizowana przez wolontariat pracowniczy Sitech pod nazwą “Okaż serce, podaruj uśmiech Oli”. Poniżej przedstawiamy Wam historię 5-letniej Aleksandry Łuczak, podopiecznej Fundacji “Nasze Dzieci”.

Dziewczynka do połowy 2015 roku była zdrowym i pełnym  energii dzieckiem. Niestety  los bywa bardzo niesprawiedliwy i w sierpniu 2015 roku zdiagnozowano u Oli nowotwór złośliwy mózgu czwartego stadium o nazwie Medulloblastom.  Diagnoza była wielkim ciosem dla całej rodziny, która do końca chciała wierzyć, że to tylko zły sen. Ola musiała rozpocząć  leczenie w Klinice Onkologii w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka.
Po prawie dwóch latach chemioterapii, gdy już zakończono leczenie i wszyscy myśleli, że Ola wygrała z chorobą, wynik badania kontrolnego był jednoznaczny – nawrót choroby ze zdwojoną siłą.
Mimo trudnej sytuacji finansowej, rodzice Oli nie tracą wiary, w to że tym razem uda się dziewczynce pokonać chorobę. Wiedzą, że dobre anioły czuwają nad ich księżniczką i nie pozwolą jej skrzywdzić.
Bez naszej pomocy Oleńka nie jest w stanie wrócić do pełni sił i domu, w którym czeka na nią rodzina. Ma przed sobą całe życie i tyle marzeń do spełnienia.
Podczas koncertu w hali RCS zapraszamy  do namiotu SITECH gdzie będzie można zakupić los – KAŻDY LOS WYGRYWA, koszt to 10 zł. Główną nagrodą jest TABLET”. Zapraszamy także na pyszny bigos oraz ciasto – zachęca Marzena Jeziorowska – organizatorka akcji.
 
źródło: materiały organizatora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę