Warriors Lubin – drużyna futbolu amerykańskiego ma za sobą pokazowe treningi pod okiem profesjonalistów. Dwa dni pracowano nad ofensywą i taktyką. Wojownicy zapraszają chętnych w swoje szeregi. Dl wieli zawodników drużyna to druga rodzina i sposób na życie. 

 

Wojownicy Warriors Lubin szykują się obecnie do IV sezonu Futbolu Amerykańskiego. W związku z tym szukają nowych zawodników. Przez dwa dni prowadzili pokazowe treningi na boiskach przy ul. Kilińskiego w Lubinie. Było szkolenie teoretyczne.  Utrwalenie wiedzy z treningu praktycznego i omówienie  zagadnień prowadzone w Pubie Euforia. Na kampie przy Kilińskiego drużynę szkolili wytrawni trenerzy.  – Jest to moja trzecia wizyta w Lubinie. Drużyna prężnie się rozwija. Cieszę się, że mogę tu pomagać. Z tą dyscypliną sportową związany jestem od 2005 roku. Pracowałem w Stanach Zjednoczonych. Niedawno wróciłem z kontraktu w Chinach. Widzę progres w Warriorsqh. Pierwszy raz byłem tu w 2015 roku. Widziałem ich przed pierwszym sezonem. Byłęm też w zeszłym roku. Zaliczyli dobry sezon ligowy.  W tym przypadku walczymy o nowych ludzi. Kiedy jest szeroki skład wtedy drużyna może się rozwijać a zawodnicy mogą się specjalizować w danych pozycjach. Zapraszamy więc nowe osoby do zespołu. Dzisiejsze treningi to techniki indywidualne. Staramy się szlifować indywidualne fundamenty – mówił Wojciech Andrzejczak trener, który gościnnie szkolił Warriorsów. 

Każdy, kto chce znaleźć się  w szeregach Wojowników może nawiązać z nimi kontakt za pomocą profilu Warrios Lubin na Facebooku.