Fani Farny Lisowskiej i KaeN – a już nie mogą się doczekać. Za tydzień na scenie w hali RCS w Lubinie wszystkie te gwiazdy polskiej sceny muzycznej będą cieszyć i oczy, i uszy. Bilety wciąż są do nabycia.

Pozostał już tylko tydzień do wyjątkowego koncertu w Hali Widowiskowo – Sportowej. W sobotni wieczór 30 września o godz. 19:00 na scenie wystąpi Ewa Farna oraz Jej goście czyli Ewelina Lisowska i KaeN. Wydarzenie odbędzie się z okazji 10-lecia twórczości Ewy Farnej w Polsce.

Rok 2016 upłynął Ewie na świętowaniu jubileuszu w Czechach, w roku 2017 natomiast mija 10 lat od Jej debiutu na polskiej scenie muzycznej. Jak mówi gwiazda wieczoru – 10 lat na scenie to jest taki fajny moment, który chcę świętować z fanami – mówi Ewa Farna – Nie chcę świętować sama, dlatego zaprosiłam na ten wyjątkowy koncert swoich gości.

Podczas koncertu Ewa zabierze publiczność do swojego muzycznego świata, z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak: „Bez łez”, „Cicho”, „Na ostrzu”, „Znak”, „Wszystko albo nic”, „Ewakuacja” czy najnowszego hitu „Bumerang”. Fani będą mogli cieszyć się jej doskonałym mocnym głosem, charyzmą i niesamowitą muzyczną wrażliwością.

Bilety do nabycia:
– w kasach Hali RCS
– w sieci sklepów Empik, Saturn oraz Media Markt
– www.ticketpro.pl

Ceny biletów przedstawiają się następująco:
miejsca stojące:
płyta – 59 zł
płyta SILVER – 79 zł

miejsca siedzące:
sektor D – 79 zł
sektory A, VIP, B, F, G – 69 zł
sektory E, C – 59 zł

inf. RCS 

Poprzedni artykułW Muzie gry, LEGO i postacie z gier – FOTO
Następny artykułPierwszy dzień jesieni z parkrun Lubin – FOTO