Po raz 109 spotkali się sympatycy biegania, chodzenia i maszerowania. Tak rozpoczęty weekend to pewność dobrego nastroju w ciągu całego dnia.

Park Wrocławski w Lubinie, jak zawsze pogodny dzień, a na trasie 46 osób, którzy wiedzą, że sobota bez parkrun to dzień stracony.

Dzisiaj odwiedził nas Bartosz Andrzejewski z parkrun Poznań. Był to jego 77 bieg łącznie uzyskując nowy swój rekord – 21:38. Robert Kapiec kiedy zaczynał przygodę z bieganiem w 2015 roku uzyskiwał czas powyżej 30 minut. Dziś jego czas to 20:20. Podobnie jak Marcin Kaczanowski, którego zawsze widać w czołówce a jego obecny czas wynosi 20:21. 
     
Jak widać systematyczne bieganie to poza przyjemnością i satysfakcją również poprawa kondycji. Zachęcamy osoby niezdecydowane do biegania razem z nami.
     
W Polsce mamy już 44 lokalizacje od Gdyni poprzez Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Warszawę, Rzeszów aż po Białystok czy Augustów nie zapominając o Lubinie, gdzie pierwszy bieg odbył się 20 czerwca 2015 roku. 
     
Należy pamiętać, że biegi parkrun są bezpłatne, a każdy, kto dokona jednorazowej rejestracji, może brać udział w biegach na całym świecie. Więcej informacji można uzyskać na stronie: parkrun Lubin oraz na Facebook-u.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę