10 czerwca na lubińskim stadionie rozgrzeją publikę do czerwoności, a nogi i biodra same będą tańczyć w rytm takich hitów, jak: “I wanna be with You”, “Celebrations” czy “Doh Wah Diddy”. Już w piątek, 26 maja pojawi się niepowtarzalna okazja, aby spotkać się, wziąć autograf i zrobić wspólne zdjęcie z muzykami. Odbędzie się konferencja z udziałem Fun Factory

Na dwa tygodnie przed Cuprum Hits Festival, jego organizatorzy oraz galeria Cuprum Arena zapraszają na wyjątkowe spotkanie z zespołem Fun Factory.
O godzinie 18:00 w atrium galerii Cuprum Arena stawią się: Toni Cottura, Steve, Balja i Anthony Freeman, czyli pełen skład zespołu Fun Factory. – To z pewnością wyjątkowa okazja aby z bliska, dosłownie “twarzą w twarz” spotkać się z idolami swojego dzieciństwa. Myślę, że wspólne zdjęcie czy autograf będą szczególnie cieszyć w czerwcu, kiedy ze sceny polecą takty ulubionych piosenek, dlatego tym bardziej zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w piątkowym spotkaniu – zaprasza Natalia Duda z Events Factory, organizator czerwcowego Cuprum Hits Festival.  – Ogromnie cieszy nas partnerstwo przy tak dużym i ważnym dla regionu wydarzeniu, jakim jest Cuprum Hits Festival. Łączy nas wspólna nazwa, dlatego galeria Cuprum Arena jest idealnym miejscem do organizacji tej konferencji – mówi Aneta Powązka, manager ds. marketingu Cuprum Arena. – W spotkaniu będzie uczestniczył tłumacz, dlatego zapewniamy, że wszystkie pytania zostaną przetłumaczone i nie pozostaną bez odpowiedzi – dodają wspólnie organizatorki piątkowej konferencji.

26 maja, godzina 18:00.
Atrium galerii Cuprum Arena.
Organizatorzy: Events Factory oraz Cuprum Arena.

Cuprum Hits Festival odbędzie się 10 czerwca na lubińskim stadionie.
Obok Fun Factory na scenie wystąpią takie gwiazdy muzyki rozrywkowej lat 80′ i 90′ jak: Alphaville, 2Unlimited i Turbo B Snap!. Całość poprowadzi Bartek Wrona, lider zespołu Just 5.

inf./fot. organizatorzy 

Poprzedni artykułRodzinny piknik strażacki po raz czwarty – FOTO
Następny artykułHotel Millenium Legnica – dni otwarte (TS)