To już 98 bieg sympatyków biegania, maszerowania i spędzania sobotnich poranków na świeżym powietrzu.

Wśród ponad 40 uczestników tym razem 6 osób to debiutanci: Barbara Przybyła, Anna Przybyła, Marta Sutor, Monika Rochowiak oraz Marcin Przybyła, Mariusz Starzyk i Marcin Przybyła.
Debiutantom gratulujemy i życzymy dalszych udanych parkrunowych spotkań. Dla zainteresowanych przypomnijmy, że parkrun to biegi na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowane co tydzień przez cały rok. W Lubinie biegamy w Parku Wrocławskim. Udział w biegu jest bezpłatny ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, to znaczy po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce i na całym świecicie. Zarejestrowanych osób na świecie jest ponad 3 miliony. W ramach parkrun wszyscy biegają dla własnej satysfakcji, dlatego każdy biegnie, maszeruje własnym tempem. Bez względu na to jakie ono jest.
 
Zapraszamy na kolejny bieg, a za 2 tygodnie biegniemy dla Martynki, która potrzebuje naszego wsparcia. Wykryto u niej rzadką chorobę – Zespół Westa. Liczymy, że wszyscy spotkamy się a będzie to setny bieg parkrun w Lubinie. – mówi koordynator biegów Andrzej Sowa
 
Więcej informacji na www.parkrun.pl/lubin.
Poprzedni artykułPrzedszkolaki na komendzie
Następny artykułUstawa Lex Szyszko do kosza – giną drzewa