Poniedziałkowy koncert “Dzieci dzieciom” będzie okazją nie tylko do relaksu, zdobycia wiedzy o autyzmie, ale też możliwość porozmawiania z psychologami. Wydarzenie będzie miało miejsce w CK Muza od godziny 17.00. Organizatorem jest Fundacja SOL. Koncert odbędzie się z okazji Tygodnia Świadomości Autyzmu.

Nudno nie będzie, bo program zapowiada się dość atrakcyjnie. Uczniowie Szkoły Podstawowej Zielona Szkoła w Lubinie zaprezentują musical pt. “Brzydkie Kaczątko”. Przewidziano też występy dzieci z Zielonego Przedszkola. Nie koniec na tym. Rodziców najbardziej może zainteresować, że podczas wydarzenia odbędą się bezpłatne konsultacje ze specjalistami. Pomocą i radą służyć będą: Krzysztof Ślusarek – psycholog, Agata Góralska – logopeda, Angelika Praszczyk – oligofrenopedagog, Dagna Bielak – Keklak – psycholog, Beata Tomczyk – fizjoterapeuta i terapeuta integracji sensorycznej, Pulina Krom – fizjoterapeuta i terapeuta integracji sensorycznej, Katarzyna Wołosewicz – fizjoterapeuta oraz Dorota Klimas – logopeda a zarazem oligofrenopedagog

Wstęp na koncert to koszt cegiełki w wysokości 10 zł. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na potrzeby Domu Dziecka pw. Matki Boskiej Częstochowskiej Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Legnicy.

Poprzedni artykułDziura w rynku stanie się rynkiem. FOTO dziś i sprzed lat
Następny artykuł95 bieg parkrun za nami