W kolejnym 91 biegu wzięło udział 38 osób. Na podkreślenie zasługuje fakt, że 5 osób to nowi zwolennicy parkrun.

Na wstępie Pani Ela Sowa – dyrektor 91 biegu, powitała nowych zwolenników biegania a wśród nich: Magdalena Raduchowska, Łukasz Swoboda, Stanisław Misiura, Paweł Kulpa. Mamy nadzieję, że pozostaną na stałe w “klubie” parkrun.

Po krótkiej odprawie, co wiąże się z poinformowaniem uczestników o podstawowych zasadach udziału w biegach, trasie i zasadach bezpieczeństwa, uczestnicy ruszyli na trasę aby pokonać dystans 5 kilometrów maszerując z kijkami, biegiem czy spacerkiem. Dlatego podkreślamy, że udział w parkrun to nie koniecznie rywalizacja a jeśli już to możemy rywalizować ze sobą. Co ciekawe, na parkrun nigdy nie będziesz ostatni. Za Tobą podąża wolontariusz, który zamyka trasę.

Na metę jako pierwsi przybyli: Rafał Kulczycki, Marcin Kaczanowski, który ustanowił nowy rekord osobisty 18:52 oraz Paweł Kulpa startujący po raz pierwszy.

Wśród Pań pierwsze miejsce zajęła Lucyna Stępień za nią Magdalena Raduchowska i na trzecim miejscu Lea Ewa Jankowska. Zwycięzcom, wolontariuszom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Za tydzień kolejny 92 bieg a co będzie się działo na setnym biegu – zobaczymy. Wszystko zależy od nas.

Do zobaczenia w sobotę. Więcej informacji na: www.parkrun.pl. Do Waszej dyspozycji są również wolontariusze którzy zawsze chętnie rozwieją Wasze wątpliwości. Pytania można przesłać na e-mail: lubinbiuro@parkrun.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę