Kolejny 89 bieg parkrun odbył się pod znakiem karnawału. Był tort, słodycze i herbatka a uczestnicy przyszli odpowiednio ubrani jak w tym dniu przystało.

Na wstępie koordynator parkrun Lubin Andrzej Sowa powitał uczestników w szczególności osoby, które po raz pierwszy wzięły udział: Mariannę Czopik, Genowefę Łopatyńską oraz Sławomira Czopik.

Odśpiewano tradycyjne 100 lat dla Ani Kołodziej, która obchodziła w tym dniu urodziny a Oliwier Marek otrzymał dyplom ukończenia 10 biegów dla juniorów. Dla juniorów po 10 biegach przysługuje specjalna koszulka, którą po zamówieniu w Londynie otrzymujemy za darmo. Lucynie Stępień oraz Robertowi Kapiec wręczono koszulki za 50 biegów, które dotarły z Londynu. Składamy wszystkim gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Po odprawie czas na bieg, marsz czy spacer a do pokonania jest 5 kilometrów. Dla jednych to dużo, dla weteranów – relaks.

Na mecie pierwsi zameldowali się znani mistrzowie: Ania Zaczyńska oraz Krzysztof Skiba, następnie z pań: Lucyna Stępień i Magdalena Tudaj ora panowie: Mirosław Godyń i Piotr Żukiewicz. Jak widać lista zwycięzców ciągle się zmienia. Wszystkim uczestnikom i wolontariuszom, dzięki którym mogą odbywać się biegi, serdecznie dziękujemy.

Po biegu był czas na herbatę, tort i ciasto , które przyniosła Ania i Oliwier.

Zgodnie z decyzją parkrun global rezygnujemy z klasyfikacji punktowej. Jako parkrun Polska postanowiono w związku z tym w dniu 25 lutego zakończyć sezon w naszych lokalizacjach i wręczyć symboliczne medale za osiągnięcia na biegach parkrun w sobotę 4 marca. 

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie. Więcej informacji na www.parkrun.pl/lubin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę