Kassada, Piękni i Młodzi, MIG, Gentelman’s i wielu innych znamienitych wykonawców z ogólnopolskiej sceny discopolowej muzyki odwiedziło Lubin. Tłumy mieszkańców nie tylko ze stolicy polskiej miedzi, ale całego regionu zjawiło się w hali, by wziąć udział w tym niecodziennym koncercie i jednocześnie wspierając akcję charytatywną przygotowaną przez wolontariuszy z hospicjum z myślą o 32 – letnim lubinianinie.

 

 

Głośno i tanecznie tak w dwóch słowach można opisać to, co działo się w sobotni wieczór w lubińskiej hali widowiskowo – sportowej. Gala Disco vol. 3 przyciągnęła na wydarzenie tłumy. Bawiono się nit ylko tuż przy samej scenie, ale dosłownie wszędzie. Tańczono na całej płycie hali i między rzędami z miejscami siedzącymi. Organizatorem wydarzenia była firma Events Factory, która już dziś zaprosiła na kolejne ważne wydarzenie, a mianowicie na koncert 1o czerwca na lubińskim stadionie, gdzie będzie można podziwiać zespoły znane sprzed lat. Pojawią się takie gwiazdy jak Fan Factory czy Alphaville.
Tymczasem 28 stycznia w hali w Lubinie nie tylko o zabawę i rozrywkę chodziło. Blisko 20 wolontariuszek z lubińskiego hospicjum zachęcało widzów do pomocy dla Adriana Rumińskiego. Lubinianin kilka lat temu uległ wypadkowi i do dziś nie mówi a poza tym jest prawostronnie sparaliżowany. Dużą szansą dla młodego mężczyzny jest turnus rehabilitacyjny, którego koszt to kilka tysięcy złotych. Między innymi na ten cel zbierane były pieniądze. Kwotę jaką udało się zebrać poznamy wkrótce i na pewno podzielimy się tymi informacjami z naszymi czytelnikami.

Poprzedni artykułGimnazjaliści do podstawówek, ale czy na dwie zmiany?
Następny artykułBezmyślność mogła doprowadzić do wybuchu – FOTO

1 KOMENTARZ

  1. Ani słowa o lubińskim zespole, który jest na kilkunastu zdjęciach 🙂 Ehhh ta rzetelność dziennikarska 😛

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.