Emocje, sport, relaks, spotkanie z kolegami, integracja międzyoddziałowa – tak w kilku słowach można opisać sobotni ( 17 grudnia) Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. Rozgrywki miały miejsce w II LO w Lubinie. Zmagania na parkiecie wygrali hutnicy z Głogowa.

 

Sporo potu zostawili na parkiecie II LO w Lubinie piłkarze ośmiu drużyn, którzy wzięli udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar prezesa KGHM polska Miedź S.A. Organizatorem rozgrywek była Centrala KGHM Polska Miedź S.A. Poziom gry okazał się bardzo wysoki.

– Dla Centrali to bardzo trudny turniej. Tutaj są reprezentanci całego KGHM Polska Miedź S.A., osoby które grają na turniejach rangi Mistrzostw Polski. Jako Centrala dzielnie się spisujemy. Zajęliśmy trzecie miejsce w grupie. O półfinał niestety przegraliśmy batalię z Hutą Miedzi Głogów – mówił Tomasz Maciejowski , dyrektor Departamentu Komunikacji CSR KGHM Polska Miedź S.A.

To właśnie hutnicy z Głogowa okazali się najlepsi i zgarnęli najwyższe trofeum. Tuż za nimi na podium uplasowali się górnicy z ZG Lubin. III miejsce zdobyli piłkarze z ZG Polkowice – Sieroszowice. Dalszy ranking przedstawia się następująco: Huta Miedzi Legnica, PeBeKa, Centrala KGHM, ZWR i COPI.

Poprzedni artykułBożonarodzeniowe śpiewanie – FOTO
Następny artykułOpłatek i życzenia dla kombatantów – spotkanie u starosty – FOTO