Nie będzie to pierwszy raz, gdy lubinianie będą mieli okazję podziwiać motorenifery i Motomikołajów na lubińskich ulicach. Rok temu narobili sporo pozytywnego zamieszania. W tym roku zachęcają wszystkich do udziału. Podczas przejazdu przez Lubin i postojów w określonych punktach będą zbierali słodycze i pluszaki dla wychowanków ośrodka w Szklarach Górnych. 

                            Ci, którzy brali udział w z zeszłorocznym wydarzeniu, przeżywają je do dziś. – Było fantastycznie!!! Pozdrowienia i aprobata przechodniów dopingowała Gang Moto-Mikołajów. Moc radości i uśmiechów lubinian była najwspanialszym podziękowaniem za imprezę i mobilizacją do organizacji tegorocznej akcji. W tym roku cel jest szczytny – Moto-Mikołaje planują dotrzeć z worem prezentów do wychowanków Specjalnego Ośrodka szkolno – Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych – informuje z przejęciem Małgorzata Kozieja, uczestniczka wydarzenia, a zarazem pracownik Ośrodka w Szklarach Górnych.

Wydarzenie będzie miało miejsce już po raz trzeci. Organizatorami są  Motocykliści Lubin i Street Busters Lubin. Start zaplanowano na godzinę  11.00, 4 grudnia z parkingu obok siłowni Manufaktura Fitnessu. Stamtąd Moto-Mikołaje udadzą się w trasę po Lubinie. Meta mikołajowego gangu przypadnie na plac przy Galerii Cuprum Arena. Tam widzowie będą mogli przymierzyć się do świątecznych motoreniferów, zrobić sobie zdjęcia, ale też podzielić się podarunkami dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Szklarach Górnych. Słodkie podarunki i pluszaki można przynosić jeszcez do soboty 5 grudnia do sklepu MOTOKLAN, który objął patronat nad wydarzeniem. Punkt znajduje się przy  ul. Ścinawskiej 7 w Lubinie. 

fot. Małgorzata Kozieja 

Poprzedni artykułPacyfikacja ZG Rudna – uczczą rocznicę biegając
Następny artykułMiłek vs. Głąb na gali FEN 15 Final Strike