Zachowanie kibiców KGHM Zagłębie Lubin podczas meczu z Lechią Gdańsk sprawiło, że policja zwróciła się do Roberta Raczyńskiego z wnioskiem o zakaz zorganizowania kolejnej imprezy masowej na stadionie w Lubinie dnia 31 października. Jest więc ryzyko, że mecz z Wisłą Kraków dobędzie się przy pustych trybunach. 

W mailu od rzecznika prasowego prezydenta Lubina czytamy: Na wniosek policji, prezydent Lubina wszczął postępowanie w sprawie zakazu przeprowadzenia imprezy masowej na stadionie Zagłębia Lubin w 31 października 2016. Powodem jest naruszenie warunków bezpieczeństwa podczas meczu 15 października.

Prezydent Lubina Robert Raczyński wszczął postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o zakazie przeprowadzenia imprezy masowej 31 października 2016 na stadionie w Lubinie w związku z niezgodnym z przepisami zachowaniem kibiców. Mówiąc prosto – mecz Zagłębia Lubin  z Wisłą Kraków może odbyć się bez udziału kibiców. Włodarz Lubina w formalnym piśmie poinformował o tym prezesa zarządu KGHM Zagłębie Lubin, Roberta Sadowskiego. Klub ma 7 dni na wgląd w dokumenty i złożenie ewentualnych wniosków czy zastrzeżeń.

 

Poprzedni artykułXXXI Bieg Barbórkowy – FOTO (aktualizacja)
Następny artykułKodowanie – zabawa, nauka w całej Europie – FOTO

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.