Na 65 biegu mieliśmy przyjemność przywitać Keith Whitaker, który przyjechał do nas z Wielkiej Brytanii, kolebki biegów parkrun.

150-ty bieg zaliczył Tim Whitaker z Bradford.
Najciekawsze w organizowanych biegach parkrun jest to, że nigdy nie wiemy kto nas odwiedzi ale zawsze można się spodziewać biegaczy z całego świata. – twierdzi koordynaror biegów w Lubinie Andrzej Sowa
107 biegów ma na swoim koncie Victoria Jordan z Bradford (Anglia), która zaliczyła pierwszy bieg w Polsce. Wszystkim zagranicznym gościom dziękujemy za udział w Lubinie i zapraszamy na kolejne biegi.
Odwiedził nas również Gerard Gatek z Częstochowy. Był to jego 148 bieg a rozpoczynał swoją przygodę biegową parkrun w  Evesham. Dziękujemy również za udział jako wolontariusz.
Wracają po wakacjach na biegi parkrun nasi stali uczestnicy: rodzina Rudziewiczów, Żukiewiczów, Sutorów i innych a Ryszard Badecki był naszym debiutantem.
Jak można się domyślać było to wspaniałe i wesołe spotkanie biegowe przy pięknej słonecznej pogodzie. Brakowało tylko Ciebie a więc zapraszamy na kolejny sobotni bieg.
Więcej informacji na: www.parkrun.pl/lubin. Oglądaj nas na: Parkrun Lubin Facebook a jeśli masz dodatkowe pytania pisz: lubinbiuro@parkrun.com.