Mimo wysokiej temperatury na bieg przybyła grupa entuzjastów aby wziąć udział w 63 biegu parkrun Lubin. Bieg poprzedziło powitanie debiutantki pani Kamili Młynarskiej, która wzięła udział w spotkaniu pod namową córki Mai.

Dyplom z okazji ukończenia 50 biegu otrzymała Anna Joanna Kołodziej. Gratulujemy i czekamy na pokazanie się w czerwonej koszulce, którą otrzymuje z Londynu każdy kto ukończy 50 biegów. Są to specjalne koszulki dla osób, które ukończą 10, 50, 100, 250 biegów oraz dla wolontariuszu, którzy wezmą udział 25 razy.
Na mecie jako pierwsi pojawiły się się: Maja Alicja Szczęśniak, Anna Miązek oraz Irena Budzińska. Z panów I miejsce zdobył Rafał Kulczycki, następnie Robert Kapiec i Artur Diduszko.
Wyraźnie widać, że forma uczestników parkrun z dnia na dzień zwyżkuje.
Na zakończenie biegów na mecie dla biegaczy czekało pyszne orzechowe ciasto upieczone przez Anię Kołodziej.
Trwają przygotowania osób na wyjazd biegowy do Szwecji, który odbędzie się 18 września. Współorganizatorem biegu jest parkrun Polska. Koszt wyjazdu to 199 zł. Są wolne miejsca więc zachęcamy do skorzystania z oferty.
Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty grupa parkrun Lubin życzy wiele radości i satysfakcji w roku szkolnym 2016/2017. Z tej okazji zapraszamy wszystkich sympatyków przebywania na świeżym powietrzu na bieg, trucht lub marsz.
Aby wziąć udział w biegu wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji (www.parkrun.pl/lubin) a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika.
Kolejny bieg parkrun odbędzie się tradycyjnie w sobotę o godz. 9:00. Park Wrocławski- ZOO.
Więcej informacji na: www.parkrun.pl/lubin. Pytania można zadawać na: lubinbiuro@parkrun.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę