To miło, że co raz więcej pań przybywa na biegi parkrun w Lubinie, tym razem było ich 57%, co w tej dyscyplinie nie często się zdarza.

Do lubińskiej grupy dołączyła Magdalena Kaczanowska, którą zdopingował mąż Marcin. Z wspaniałym finiszem zajęła 5 miejsce. Debiutował również syn Adam w kategorii JM-10 a więc rodzinka w komplecie. Życzymy dalszych wspólnych biegów.
Z kolei pani Maria Zawadzka, znana mistrzyni w Nordic Walking przyprowadziła wnuczka Dominika a dziadek Andrzej z pasją fotografował przebieg biegu.
Tak więc było ciepło, miło i rodzinnie a na mecie dla biegaczy czekały pyszne bezy z kremem czekoladowym przyniesione przez panią Elę Sowę.
Nowy rekord osobisty tym razem uzyskali: Maria Zawadzka, Tomasz Cieślik, Mirosław Godyń oraz Radosław Wiśniewski.
Parkrun to cotygodniowe bezpłatne biegi z pomiarem czasu na dystansie 5 km. organizowane regularnie w ponad 900 miejscowościach na całym świecie. Po ukończeniu określonej liczbie biegów uczestnik otrzymuje bezpłatną koszulkę z napisem informującym o liczbie ukończonych biegów.
Czekamy na Ciebie. Przyjdź, zobacz i baw się razem z nami – zaprasza pani Ela, która w organizacji biegów brała udział 51 razy. Dziękujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę