Choć lato w pełni, to CK Muza już zadbało o atrakcje w jesienne dni. Dyrekcja Centrum Kultury zachęca do obejrzenia wielu ciekawych spektakli. Na lubińskiej scenie pojawią się takie sławy, jak Krystyna Janda czy Jerzy Stuhr. Najmłodsi w tym roku też nie będą narzekać na nudę. Wśród sztuk przeznaczonych dla nich pojawi się m.in. “Plastusiowy pamiętnik” i “Trzy świnki”. Jesień Teatralna w Muzie zapowiada się bardzo ciekawie. 

 

CK Muza w Lubinie zadba o stronę kulturalną mieszkańców. Już w poniedziałek 22 sierpnia na stornie internetowej CK Muza będzie można zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem Jesieni Teatralnej, którą zainauguruje spektakl Teatru Polskiego ze Szczecina. Pierwszą sztukę zaplanowano na 2 października. Wśród znanych aktorów polskiej sceny w Lubinie będzie można podziwiać m.in. Krystynę Jandę, Jerzego Stuhra czy Stanisław Tyma.

Nudno nie będzie również na scenie muzycznej, bo zadbano o szereg koncertów w tym m.in. recital Zbigniewa Zamachowskiego czy Renaty Przemyk. Nie zapomniano też o najmłodszych dla których wystąpią m.in. Teatr Groteska z Krakowa Czy Teatr Nowy z Zabrza.

Poprzedni artykułLider tabeli zagra z Górnikiem Łęczną
Następny artykułXIX Memoriał Henryka Kruglińskiego – Metraco Zagłębie Lubin vs. Pogoń Baltica Szczecin – FOTO