Już dziś ( 19 sierpnia) około godziny 20.00 na Wzgórzu Zamkowym będzie można posłuchać doskonałej wokalistki w towarzystwie świetnych muzyków. Jessica Merstein Band nie pierwszy już raz umilą czas w  stolicy polskiej miedzi. 

 

Mieli już koncerty w pubie Ave Cezar i w Klubie pod Muzami. Tym razem w plenerze dadzą popis swoich możliwości. W ramach cyklu Piątkowe Granie w Gospodzie Zamkowej na Wzgórzu Zamkowym będzie można posłuchać koncertu Jessica Merstein Band w skład którego wchodzą znani z muzycznej sceny lubinianie, jak np. Mariusz MuzykoManiek Tryniszewski. Poza nim będzie można podziwiać muzyczny kunszt takich osób, jak Marcin Lach,  Przemysław Tryniszewski czy Jacek Rowecki.

Liderką zespołu jest Jessica Merstein, wokalistka i skrzypaczka, finalistka programu telewizyjnego TVN Mam Talent. Na swoim koncie ma także osiągnięty IV Etap niemieckiego programu telewizyjnego RTL “Deutschland sucht den Superstar” (odpowiednik polskiego programu “Idol”) oraz występy w innych programach telewizyjnych, np.: Dzień Dobry TVN czy Rozmowy w toku. Każdy z muzyków jest indywidualistą co jest ogromnym atutem, ponieważ dzięki temu powstaje wyjątkowe brzmienie zespołu. Wzorem dla muzyków jest zagraniczna muzyka rockowa z lat 60-tych i 70-tych. Melancholię i zbliżone brzmienie charakterystyczne dla klasyki rocka słychać właśnie w autorskim programie. Brzmienie zespołu JMB to mocna dawka rocka połączona z elementami funku i klasycznych skrzypiec. Ciekawe połączenie gatunków, niebanalne rozwiązania harmoniczne plus indywidualizm i kunszt gry muzyków daje niepowtarzalny sound zespołu.

inf/fot. Jessica Merstein Band

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę