Klub KGHM Zagłębie Lubin, Zakłady Bukmacherskie Milenium i kibice ze Stowarzyszenia Zagłębie Fanatyków zachęcają wszystkich do przyłączenia się do zbiórki przyborów szkolnych pod hasłem “Szkoła będzie wesoła”. Wszystkie artykuły szkolne, które uda się zebrać do końca sierpnia trafią do dzieci z domów dziecka. 

 

W okolicy świąt zbierają słodycze i robią paczki, które trafiają do dzieci z placówek wychowawczych, domów opieki dla matek z dziećmi  i domów dziecka. Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego znowu pomyśleli o dzieciach, których wyprawki szkolne nie powinny się różnić od tych małych uczniów, którymi zajmą się rodzice.

KGHM Zagłębie Lubin, kibice ze Stowarzyszenia Sympatyków Zagłębia Lubin Zagłębie Fanatyków oraz zakłady Bukmacherskie Milenium organizują akcję, podczas której zbierane są przybory szkolne wszelkiego rodzaju – zeszyty, kredki, wycinanki, pisaki, farby, ołówki – jednym słowem wszystko to, co w szkolnej ławie niezbędne. Pierwsze pudła zapełniły się podczas lipcowego meczu z Termalicą. Później kibice nie zawiedli na spotkaniu z Pogonią Szczecin. Ostatnia szansa, by przynieść podarunki szkolne na mecz będzie 21 sierpnia podczas zmagań Miedziowych z Górnikiem Łęczna.

To nie jedyne miejsca i okazje, by wesprzeć zbiórkę “Szkoła będzie wesoła”. Każdy, kto chce przyłączyć się do przedsięwzięcia może przynieść podarunki do sklepu Zagłębia Lubin do Galerii Cuprum Arena, do siłowni Sahara na lubińskim Przylesiu, do punktów Zakładów Bukmacherskich Milenium oraz do samego klubu, gdzie na parterze przy recepcji stoi specjalny karton oklejony plakatem, którego nie sposób przeoczyć.

Zebrane artykuły klub i kibice ze Stowarzyszenia rozdzielą i przygotują wyprawki szkolne, które następnie trafią do dzieci w domach dziecka.