CK Muza w Lubinie pomaga rozwijać się młodym, lokalnym talentom. Nie pierwszy już raz na ekranie lubińskiego kina wyświetlona zostanie filmowa twórczość miejscowych artystów. Tym razem będzie można podziwiać dwa odcinku filmu “Powód – Amatorski Film Odcinkowy” w reżyserii Kamila Krawczyka – Więcek. Szykuje się premiera drugiej części oraz przypomnienie pierwszego odcinka. 

 

Reżyser i autor scenariusza, Kamil Krawczyk – Więcek mówi o sobie skromnie, że jest amatorem. Aktorzy z produkcjami filmowymi też nie miewali dotąd wiele wspólnego. Sprzęt, jakim posługują się młodzi lubinianie, by stworzyć produkcję jest podstawowy i daleki od profesjonalnego filmowego wyposażenia. Mimo to efekt może zaskoczyć. Pierwszy odcinek na wielu już widzach zrobił spore wrażenie. Ci, którzy go nie widzieli, będą mieli okazję podziwiać razem z drugą częścią filmu już 31 lipca na ekranie CK Muza w Lubinie. Bilety to symboliczne 5 złotych, ale wrażenia mogą być warte dużo więcej.

Jak mówi reżyser “Powód – Amatorski Film Odcinkowy” to kino skierowane do tych, których interesuje tematyka apokaliptyczna. Głębia głosu narratora,  głównego bohatera, połączone z ciekawą techniką charakteryzacji oraz zdjęć mogą poruszyć wyobraźnię. Scenariusz sprawia, że widz automatycznie zastanawia się nad przyczynami trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się główny bohater oraz oczekuje rozwiązania sytuacji. Motyw jest prosty – koniec świata, który nastał nie wiadomo jak, ukochana bohatera, która nagle znika i mężczyzna, który bez planu, bez konkretnych zamierzeń idzie przed siebie, by ją znaleźć.

Nie zdradzamy dalszych losów bohatera, bo film warto obejrzeć osobiście. Niepowtarzalna okazja, by w prawdziwym kinowym zaciszu, na dużym ekranie, z dala od zgiełku dnia codziennego podziwiać dzieło lokalnych twórców pojawi się 31 lipca ( niedziela) o godzinie 15:00. Bilety już są do nabycia w kasie kina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę