Mimo upałów na I bieg parkrun o puchar Prezydenta zgromadziło się ponad 100 osób. Pierwsi pobiegli dorośli, następnie dzieci do lat 11-stu. Po biegach wszyscy uczestnicy zebrali się w letnim amfiteatrze aby uczcić pierwsze urodziny parkrun w Lubinie.

Był tort, słodycze. Nie zabrakło napojów, które przy temperaturze ponad 30 stopni były bardzo przydatne.
Wszystkie dzieci dostały ciekawe książki oraz drobne upominki
Na podium I biegu o puchar Prezydenta najlepsze czasy wśród kobiet miały:
1. Anna Zaczyńska z czasem 22.11.
2. Anna Niedzwiecka czas 22.17.
3. Maja Alicja Szczęśniak 23.25.
Z Panów I miejsce zajął Stanisław Majdan 18.26, drugi był Piotr Oskwarek 19.29, trzeci Patryk Urbaniak 19.57.
Po dekoracji pucharowej, nagrodzono parkrunowców, którzy zgromadzili w ciągu roku największą liczbę punktów za udział oraz wolontariat. Byli to: Lucyna Stępień, Anna Kołodziej, Martyna Cichoń, Elżbieta Sowa, Robert Kapiec, Krzysztof Tudaj, Rafał Kulczycki oraz Damian Kołodziej.
Wszyscy otrzymali ciekawe statuetki oraz nagrody od sponsorów.
Zostały wyróżnione również osoby, których udział i pomoc w organizacji biegów jest znaczny.
Nagrodę  – woucher na kwotę 100 zł ufundowany przez Hotel Astone oraz zaproszenia do Jatomi Fitness otrzymali Państwo Rudziewiczowie, którzy biegają ze swoimi trzema synami Jaśkiem Adamem i Olkiem.
Organizatorzy pamiętali o najstarszej seniorce, którą okazała się Maria Bandura. Otrzymała upominek oraz zaproszenie na filmowe wrażenia ufundowane przez kino Helios.
Na koniec był tort o wielkości trzech metrów kwadratowych i napoje dostarczone przez market Auchan.
Ciekawostką jest fakt, że nie odwołano żadnego sobotniego biegu a w ciągu roku ani razu nie padał deszcz podczas biegania.                                                                           Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy na drugi rok biegania w każdą sobotę o godz. 9:00 do Parku Wrocławskiego.
Szczególne podziękowania chciałbym złożyć Pani Agacie Bończak z Centrum Edukacji Przyrodniczej za pomoc w zorganizowaniu sprzętu – mówi Andrzej Sowa koordynator parkrun w Lubinie.
Do zobaczenia w kolejną sobotę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę