W sobotę 11 czerwca każdy, kto lubi pobiegać może wziąć udział w I edycji Interferie Run. Na dwóch trasach do wyboru można z jednej strony zaczerpnąć trochę endorfin, a z drugiej podziwiać góry. Biegacze wystartują ze Szklarskiej Poręby, by dobiec na metę w Świeradowie Zdroju. 

Ci wytrawni biegacze mogą zdecydować się na dystans 21 km, ci, którzy nie czują się na siłach mają do wyboru łatwiejszą trasę w odległości 10 km.  – Druga trasa pełna jest zbiegów więc będzie przyjemna i nietrudna. Intereferie Szklarska Poręba w hotelu Bornit to start, zaś meta znajdzie się w Aquapark Sport Hotel w Świeradowie Zdroju. Zapisy są możliwe na stronie superbieg.pl –  mówi Łukasz Kubacki kierownik marketingu w spółce Interferie.

Organizator uruchomił też osobną klasyfikację dla pracowników KGHM i grupy kapitałowej. Poza tym każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno juniorzy, jak i seniorzy. Panie będą oceniane osobno, a panowie osobno. Na zwycięzców czeka sporo ciekawych nagród, ale co najważniejsze endorfiny, przygoda, relaks i góry.plakat izery run2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę