Rada Nadzorcza Zagłębia Lubin S.A. w dniu dzisiejszym powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Roberta Sadowskiego, w miejsce Tomasza Dębickiego.

Rada Nadzorcza oraz współpracownicy dziękują panu Tomaszowi Dębickiemu za pracę, której wynikiem było zdobycie brązowego medalu mistrzostw Polski i życzą dalszych sukcesów w karierze zawodowej. Nowemu prezesowi życzymy powodzenia w realizacji wyznaczonych celów.

Oświadczenie Tomasza Dębickiego.

Po blisko trzech latach dobiegła końca moja misja w Zagłębiu Lubin. Był to wyjątkowy czas nie tylko dla mnie, ale dla całego Klubu i jego Kibiców. Zmiana filozofii funkcjonowania Zagłębia, odważne postawienie na unikalny w skali kraju projekt Akademii Piłkarskiej, czy wreszcie wywalczenie w pięknym stylu brązowego medalu mistrzostw Polski w pierwszym sezonie po awansie do Ekstraklasy – to tylko część sukcesów, jakie w przeciągu tych lat były udziałem nas wszystkich. Dziś Zagłębie postrzegane jest jako klub o solidnych fundamentach, doskonale pracujący z młodzieżą, odważnie stawiający na wychowanków oraz prezentujący atrakcyjny i widowiskowy futbol. Świadomość tego, jak długą i daleką drogę udało nam się w tym czasie przejść, jest dla mnie dużą satysfakcją i największą nagrodą.

Dziękuję wszystkim, których miałem okazję poznać podczas pracy na rzecz Zagłębia Lubin: zawodnikom, trenerom, pracownikom Klubu, sponsorom. Dziękuję władzom KGHM i członkom Rady Nadzorczej Zagłębia za zaufanie i powierzenie mi tej odpowiedzialnej funkcji, a także wsparcie w realizacji planu rozwoju Klubu. Dziękuję zwłaszcza tysiącom kibiców Zagłębia, bez których praca nas wszystkich nie miałaby sensu. Mojemu następcy i całemu Klubowi życzę powodzenia na europejskich i krajowych boiskach oraz wytrwałości w dalszym budowaniu Wielkiego Zagłębia Lubin!

inf. zaglebie.com