W tym roku obędzie się już szósta edycja cyklu “Piątkowe Granie – wakacyjna scena prezentacji muzycznych”. Koncerty odbywać się będą w każdy piątek lipca i sierpnia w tym samym miejscu co w poprzednich latach, czyli na plenerowej scenie przy Wzgórzu Zamkowym. Łącznie odbędzie się 9 koncertów.

Tak jak zeszłoroczna edycja także w tym roku cykl będzie miał formę konkursu dla zespołów muzycznych, Organizatorzy wprowadzili jednak kilka istotnych zmian organizacyjnych.

Regulamin konkursu opublikowany zostanie 1 maja 2016 r. na stronie Ośrodka Kultury “Wzgórze Zamkowe”: wzgorzezamkowe.pl. Równocześnie z publikacją regulaminu rozpocznie się nabór zgłoszeń do konkursu. W tym roku przyjmowane będą wyłącznie zgłoszenia mailowe, nadesłane pod adres: piatkowegranie@gmail.com w terminie od 1 maja do 10 czerwca. O zakwalifikowaniu się do konkursu decydować będzie jednak kolejność zgłoszeń.

O tym który zespół wygra zdecyduje publiczność, a nagrodą dla zwycięskiego zespołu będzie koncert podczas drugiej edycji Winter Rock in Lubin, która odbędzie się w lubińskiej hali RCS w lutym 2017 r.

Wszystkie szczegóły organizacyjne znajdują się w regulaminie konkursu, który już 1 maja opublikowany zostanie na stronie wzgorzezamkowe.pl.

inf: www.wzgorzezamkowe.pl

Poprzedni artykułGmina Lubin prosi o wypełnienie anonimowej ankiety
Następny artykułMiedziowe zagrają o siódme miejsce FOTO