ZZPD Górnik Lubin pokonał na swoim boisku zespół Albatros Jaśkowice 3:0. Po ostatnim przegranym meczu z Odrą Ścinawa wygrana z Jaśkowicami poprawiła nastroje w szatni. Następne spotkanie lubinianie rozegrają w sobotę z Siedliskami.

Nie było łatwo, bo pogoda nie sprzyjała. Przez nieustającą mżawkę piłkarze ślizgali się po murawie. Górnik Lubin pokonał nie tylko niesprzyjającą aurę, ale też gości z Jaśkowic. Wynik na 3:0 ustanowili Mikuła, który strzelił dwie bramki w pierwszej połowie i Dawid Grodek jedną bramką w drugiej połowie. Po ostatniej porażce w ubiegłą niedzielę, gdzie Górnik Lubin wrócił na tarczy z wynikiem 7:1 dla Odry Ścinawa wygrana z Albatrosem ukoiła nerwy lubinian. Następne spotkanie Górnik rozegra na wyjeździe w Siedliskach w sobotę 30 kwietnia.