W sobotę o godzinie 9:00 w parku wrocławskim odbył się świąteczny 41 bieg parkrun Lubin. Udział w nim wzięło 50 osób, z czego 22 poprawiły swój rekord biegu parkrun.

Po przywitaniu uczestników biegu dokonano dekoracji wolontariuszy. Był to 37 wolontariat Pani Eli i 25 wolontariat Pani Ewy. Panie otrzymały dyplomy, wiązanki kwiatów oraz życzenia, które w imieniu Parkrun Polska złożył koordynator Lubina Andrzej Sowa. Warto dodać, że wolontariusze, którzy wezmą udział w biegu 25 razy otrzymują z Londynu, kolebki parkrun, specjalną koszulkę.

W 41 biegu parkrun wzięło udział ponad 50 osób. Dla 20 uczestników był to szczęśliwy bieg bowiem pokonali siebie, poprawiając swój rekord osobisty. Gratulujemy i życzymy nowych rekordów.

Szczegółowe wyniki na stronie www.parkrun.pl/lubin.

Najmłodszym uczestnikiem był Przemek Bik, którego osobistym trenerem jest dziadek Stanisław. Trasę 5 km. pokonał w czasie 25.21. Warto zapamiętać to nazwisko, bo zapewne pojawi się kiedyś podczas olimpiady.

Mieliśmy też seniorkę Panią Marię Bandurę, która trasę pokonała z kijkami Nordic Walking w pięknym stylu. Na pytanie ile ma lat odpowiada krótko: dwie kosy, cokolwiek to znaczy. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, tak trzymać.

Miłym akcentem był stój Pani Lucyny, który przypominał biegaczom, że to już Wielkanocne Święta.

Po biegu uczestnicy składali sobie życzenia częstując się tradycyjnym jajkiem.

A za tydzień kolejny bieg, kolejne atrakcje. Zapraszamy wszystkich zwolenników przebywania na świeżym powietrzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę