Wczorajszy, 39 bieg parkrun Lubin rozpoczął się od fanfarów dla Mateusza Lechowicza. Ukończył on 10 biegów a co za tym idzie, jak każdy junior otrzymał dyplom oraz możliwość zamówienia z Londynu specjalnej koszulki za darmo.

Aż 12 osób pobiło swój osobisty rekord: Krzysztof Skiba, Anna Zaczyńska, Renata Jędrasik, Darek Rudziewicz, Marcin Kuczyński, Robert Kapiec, Marcin Moszczyński, Adam Jamróz, Ela Rudziewicz, Tomasz Ożarowski, Katarzyna Szymańska oraz Kamil Stój. To był wyjątkowy dzień na bicie rekordów.

Biegi parkrun to nie tylko bicie rekordów. Mozna sobie tu pomaszerować, pospacerować. Dla każdego według własnego uznania. Dlatego, jak podkreśla koordynator Andrzej Sowa, każdy może uczestniczyć od juniora do seniora, oraz mamy ze swoimi pociechami w wózkach.

Wielu uczestników wybiera się na rejs do Szwecji, gdzie można poza zwiedzaniem wziąć udział w biegu na 5 lub 10 km. Warto dodać, że współorganizatorem jest Parkrun Polska a cena wycieczki to koszt od 199 zł w zależności od wybranej opcji.

Więcej informacji na: www.parkrun.pl/lubin.

Do zobaczenia w Parku Wrocławskim na jubileuszowym, 40 biegu parkrun Lubin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę