Lubińska Energetyka oraz WPEC w Legnicy należące do Grupy Kapitałowej Energetyka kolejny rok rzędu zostały zauważone w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Krajowa Izba Gospodarcza nadała spółkom certyfikaty i tytuły Przedsiębiorstwa Fair Play.

Obie spółki zostały wyróżnione za rzetelne postępowanie w relacjach z klientami, kontrahentami i pracownikami oraz społecznością lokalną i samorządami. Nagrody odebrała 27 listopada w Warszawie podczas Gali XVIII edycji Anna Michalska, Kierownik Marketingu.
– Fair Play potwierdza, że najwyższymi priorytetami pozostają dla nas: dbałość o klientów, bezpieczeństwo pracowników oraz troska o ochronę środowiska. Grupa Energetyka została doceniona także za realizowany na szeroką skalę program inwestycyjny i modernizacyjny, która wpływa na poprawę infrastruktury sieci ciepłowniczych, a w konsekwencji zadowolenie naszych odbiorców – mówi Adam Witek, Prezes Zarządu „Energetyka” sp. z o.o. oraz WPEC w Legnicy S.A.
W program „Przedsiębiorstwo Fair Play” co roku biorą udział firmy z całej Polski. Coroczne działania mają promować zasady etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie. Każda firma startująca w konkursie podaje się weryfikacji niezależnej instytucji. Spółki, które przejdą ją pomyslnie otrzymują certyfikat rzetelności. Dla Energetyki Certyfikat Jakości Biznesu był już drugie wyróżnieniem. WPEC zdobył Złotą statuetkę piąty raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę