Po wakacyjnej przerwie, w Lubinie na parkiet wracają rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet i Mężczyzn. Już jutro w hali RCS kibice szczypiorniaka będą mieli możliwość obejrzenia dwóch spotkań.

Podopieczne Bożeny Karkut podejmować będą KPR Jelenią Górę. Mimo Kilku kontuzji w lubińskim zespole, trenerka wierzy w wygraną swojej drużyny. Dwukrotne spotkania sparingowe przed sezonem z KPR, zakończyły się wysoką wygraną Zagłębia, ale podczas spotkań było widać waleczność i zaciętość jeleniogórzanek.

O wiele trudniejsze spotkanie czeka drużynę prowadzoną przez Pawła Nocha. Ich przeciwnikiem będzie czwarta drużyna poprzedniego sezonu – Pogoń Szczecin. Piłkarzy czeka niełatwe zadanie, ale jak można było zauważyć podczas sparingów, zmiana trenera pozytywnie wpłynęła na drużynę, która w sezonie zrobi wszystko aby nie grać w play-outach.

Obie ekipy liczą na wsparcie swoich kibiców, zwłaszcza przez “SSPR Zagłębie Handball”. Oby nie powtórzyła się sytuacja, gdzie dwa tygodnie temu, podczas Memoriału im. Henryka Kruglińskiego, mecze lubińskiej drużyny odbywały się bez dopingu.

Sportowe emocje rozpoczną się w najbliższą sobotę. O godzinie 15:30 w hali RCS w Lubinie na parkiet wybiegną szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin, które zagrają z KPR Jelenia Góra. O 18:30 swój mecz z Pogonią Szczecin rozegrają ich klubowi koledzy z Pogonią Szczecin.

Z racji dwóch spotkań w jednym dniu, klub MKS Zagłębie Lubin przygotował promocję dla osób, które zechcą obejrzeć obydwa mecze, a nie mają wykupionego karnetu na rozpoczynający się sezon.

cennik-karnety.indd

Poprzedni artykułLubin – wypadek rowerzysty
Następny artykułSokola znowu w remoncie

1 KOMENTARZ

  1. W końcu ktoś sie odważył napisać o tym dopingu. Brawa dla niego. Dopingowcy jednej drużyny. Ciekawe ilu zostanie dopingować chlopaków….

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.