Pracownicy, jak i właściciele dolnośląskich przedsiębiorstw mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach Instalatora Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Szkolenie składa się z trzech modułów: kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła.

Przewidzianych jest 120 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Kursy prowadzone są przez cenionych specjalistów z branży, co gwarantuję zdobycie najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy.

Najbliższy kurs rozpocznie się 12 – 13.09.2014 w Legnicy od zajęć z systemów solarnych fotowoltaicznych – „To ostatnie zaplanowane szkolenie na tym terenie, a liczba miejsce jest ograniczona zapraszamy wszystkich przedsiębiorców działających w branży instalacyjno – budowlanej do udziału” – Mariusz Wójtowicz z biura projektu „Słoneczne Kwalifikacje”. Wykładowcy i instruktorzy, to znani i cenieni eksperci w branży OZE m.in. P. Bogdan Szymański, Krzysztof Wietrzny i inni. Szybki rozwój rynku odnawialnych źródeł energii spowodował deficyt na specjalistów posiadających umiejętność instalowania systemów wykorzystujących energię odnawialną. Współpraca z ekspertami oraz firmami posiadającymi akredytację UDT pozwala na profesjonalne przygotowanie do pracy w zakresie instalatora Odnawialnych Źródeł Energii. Do uczestnictwa w szkleniach zachęcamy szczególnie elektryków, techników instalacji grzewczych czy klimatyzacyjnych. Szkolenia skierowane są do osób samozatrudnionych, mikro i małych przedsiębiorstw, posiadających siedzibę/oddział na Dolnym Śląsku, działających w branży instalacyjno-budowlanej, niekorzystających wcześniej ze szkoleń w ramach POKL, ich właścicieli i pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, z wykształceniem, co najwyżej średnim.

Aby wziąć udział w szkoleniu skontaktuj się z Biurem Projektów we Wrocławiu pod nr tel. 71 788 54 49. Szkolenia są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Poprzedni artykułPobicie i próba gwałtu – AKTUALIZACJA
Następny artykułTest z „anglika”