Z jednej strony móc pomoc choremu na białaczkę chłopcu, z drugiej wziąć udział w wyjątkowych zajęciach sportowych – taką możliwość da lubinianom Pure, Drużyna Szpiku Sitech i Galeria Cuprum Arena. W sobotę o 16:00 w klubie fitness Pure odbędzie się akcja charytatywna „Na sportowo dla Kamila”

16 listopada w lubińskim klubie fitness Pure w galerii Cuprum Arena będzie można zrobić coś ważnego – pomóc choremu na ostrą białaczkę chłopcu. W zamian za minimalną wpłatę 30 złotych na konto fundacji, będzie można wziąć udział w szeregu zajęć sportowych.

– Będziemy organizowali tu maraton – jazdy na rowerach stacjonarnych i w biegu na bieżniach. Dla pań przygotowaliśmy dwugodzinny maraton zumby. Będzie można na sportowo i z uśmiechem na ustach zrobić coś szczytnego. Żeby wziąć udział w zajęciach, które przygotowaliśmy trzeba dołożyć mała cegiełkę, a jest tym wpłata minimum 30 złotych na konto fundacji, która przeznaczy te pieniądze na pomoc w leczeniu Kamila – zapewnia Łukasz Murmyło manager klubu Pure.

To już druga akcja organizowana przez Drużynę Szpiku we współpracy z klubem fitness Pure w Lubinie. Pierwsza była zasługą Drużyny Szpiku KGHM. Tym razem klub Pure współpracuje z wolontariuszami z Sitechu. W sobotę oprócz pomocy Kamilowi będzie też można wstąpić w szeregi potencjalnych dawców szpiku. Ich rejestracja odbywać się będzie od godziny 15.00. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Z konkurencji sportowych na chętnych czekają: jazda na rowerze do lat 16 na 10 km, powyżej lat 16 dystans 15 km, bieg na bieżni do lat 16 na dystansie 2 km, powyżej 16 odległość 10 km. Wygrana przypadnie osobie, która ukończy obie konkurencje. Przewidziano atrakcyjne nagrody. Wpłaty na pomoc dla Kamila należy dokonywać na konto fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” na rachunek 11 1160 2202 0000 0000 0214 2867

Poprzedni artykułKobiety zainspirowane…
Następny artykułPrezydent donosiciel?