Mężczyzna jest już aresztowany. Grozi mu dożywocie. Swojej partnerce zadał śmiertelne ciosy nożem.

Alkoholowa libacja zaważyła na życiu 33-letniej kobiety. Jej partner 44-latek zadał jej trzy ciosy nożem. Sekcja zwłok kobiety wskazuje, że one były przyczyną śmierci. Badanie wykazało jeszcze jeden makabryczny szczegół. Potwierdziła się informacja, że zanim doszło do śmiertelnych ran od noża, kobieta doznała piętnastu ran tłuczonych głowy. Mężczyzna okładał ją młotkiem.
Dzisiaj wiadomo już jak rozegrały się tragiczne wydarzenia w jednym z mieszkań przy ul. Kopernika w Lubinie. W ubiegłą środę sprawca zabójstwa wraz z ojcem i swoją konkubiną pili alkohol w domu ojca, u którego mieszkali. Około godz. 13 policja została zawiadomiona o zabójstwie, do którego doszło w mieszkaniu. Informację przekazała siostra zabójcy.
Mężczyznę szybko zatrzymano. Przesłuchanie wskazało, że to on jest sprawcą, ale zasłonił się niepamięcią dokładnego przebiegu tragicznego zdarzenia.
W piątek sąd zdecydował o jego trzymiesięcznym aresztowaniu – informuje Liliana Łukasiewicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy. – Mężczyźnie grozi dożywocie.