Na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu 35 letni mieszkaniec Gminy Rudna. Znęcanie się na członkami swojej rodziny.


Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad swoją żoną oraz pięcioletnim dzieckiem. Jak ustalili funkcjonariusze gehenna rodziny trwała, co najmniej od września bieżącego roku. Oprawca bił pięściami i kopał swoją żonę bez powodu.
Aby uprzykrzyć jej życie wystarczył byle pretekst. Nie odpuszczał nawet małemu dziecku, które często było przez niego popychane i szarpane. Wiek malucha wcale mu nie przeszkadzał. Kobieta o tym, co dzieje się w domu nie informowała nikogo z obawy przed zemstą. Zatrzymany mężczyzna odgrażał się jej, że w momencie, gdy powiadomi kogokolwiek o jego zachowaniu to wtedy uprzykrzy jej życie jeszcze bardziej. Po kolejnym pobiciu kobieta nie wytrzymała uciekła do sąsiadów. Tam mogła liczyć na pomoc i spokój. Po udzieleniu jej wsparcia stwierdziła, że czas coś z tym zrobić. O całym zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci z Posterunku Policji w Rudnej. Pokrzywdzonej udzielono wsparcia i pomocy a sprawca trafił do policyjnego aresztu.
Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 35 letniego mieszkańca Gminy Rudna środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Za kratki może trafić nawet na dziesięć lat.