Na terenie Lubina miały paść wieczorem strzały. Z czego? Dokładnie nie wiadomo, ale policja zapewnia, że wszystko jest już pod kontrolą. Podobno strzelano z wiatrówki.

Kto gdzie, dlaczego i po co? Na razie nie wiadomo, informacje w tej sprawie zostaną udzielone jutro rano. Z informacji LubinExtra! wynika, że wszyscy sprawcy dziwnego zajścia zostali zatrzymani. Z naszych informacji wynika równiez, że postrzelona została kobieta.
Do zdarzenia miało dojść wczoraj wieczorem w samotniaku przy ul. Drzymały. Niestety telefon komórkowy rzecznika lubińskiej policji milczy. Biuro prasowe dolnośląskiej policji nic nie wie o jakiejkolwiek strzelaninie, czy strzałach.
Z naszych i formacji wynika, jednak, że policja kończy swoje czynności w tej tajemniczej sprawie – potwierdza to komendant KPP w Lubinie Tomasz Gołaski i informuje, że jutro wszystkie możliwe do przekazania informacje w tej sprawie zostaną ujawnione.
Z nieoficjalnych doniesień wynika, że wśród osób zatrzymanych w związku ze zdarzeniem jest najprawdopodobniej mieszkaniec gminy Rudna.

Poprzedni artykułPili nie to co trzeba
Następny artykułWyspy Afryki. Spotkanie z ludźmi gór