Uczestnicy dzisiejszego 125 biegu parkrun w Lubinie dodatkowo świętowali otwarcie 50 lokalizacji w Polsce. Pięćdziesiątą lokalizację otwarto w Olsztynie.

W dzisiejszym lubińskim  biegu wzięło udział 34 biegaczy oraz wolontariusze bez których trudno wyobrazić sobie bieg. Trzeba bowiem sprawdzić trasę, przeprowadzić odprawę, wydać tokeny, zmierzyć czas, zeskanować uczestników itd, itd. Na szczęście co raz więcej uczestników angażuje się w przygotowaniu spotkań – mówi koordynator parkrun Lubin, dziękując wszystkim za zaangażowanie.

Nad przebiegiem spotkania czuwał Rajmund Kiełczyński, który jako koordynator biegu był odpowiedzialny za organizację biegu i choć to debiut to swoją rolę wypełnił bardzo dobrze.
 
Powitano debiutanta biegowego pana Pawła Szczerbę, który na pierwszym biegu uzyskał czas 20:03 a to dopiero początki. Witamy w naszym gronie i życzymy dalszych miłych spotkań.
     
Za tydzień Święto Niepodległości. Organizatorzy liczą na dobrą pogodę jaka ich nie opuszcza od początku istnienia parkrun w Lubinie. Jak w latach poprzednich uczestnicy przychodzą w barwach biało- czerwonych, z flagami w dobrych nastrojach aby w ten sposób uczcić to narodowe święto.
     
Czekamy na Ciebie. Przyjdz, zobacz i zostań z nami. Więcej na: www.parkrun.pl/lubin.  
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę