Jeśli już teraz dopadła Cię jesienna nuda i są dni, w które nie masz pomysłu jak zająć wolny czas, mamy dla Ciebie wspaniałą informację! Stowarzyszenie „BOKS”  Lubin zaprasza na treningi bokserskie, na których całkowicie zapomnisz o bezczynności i bumelanctwie, a twój czas zamienimy w wspaniałe treningi, na których nauczymy Cię sztuki bokserskiej. Zajęcia, po których poczujesz, że żyjesz i zapomnisz o jesiennej często ponurej pogodzie, która ma przekład na twój nastój.

Dawid Oborski, trener Stowarzyszenia sam wspomina jak zaczął trenować. – Też zaczynałem przygodę z boksem na jesień, by zająć czymś czas. Zresztą było nas wielu i każdej jesieni salę odwiedzało wiele nowych twarzy. Człowiek na tę porę roku zamienia się w widmo, szkoła-dom-szkoła, nic się nie chce. Nawet gdy rodzice gonią do nauki. Treningi pomogły mi zagospodarować czas tak, abym miał go jeszcze na odrobienie lekcji. Siedząc cały wieczór w domu nie miałem ochoty żeby zajrzeć do książek, a wracając z ćwiczeń czułem, że żyję. Nagle miałem siły na dalsze działanie w te ciężkie dni. A dyscyplina sportowa jaką jest boks, daje wiele satysfakcji i edukuje młodych ludzi. Pięściarstwo pozwoliło mi wyznaczać cele także te w szkole. Boks przede wszystkim uczy dyscypliny i pokory, która wiele osób wyciągnęła z problemów – puentuje młody szkoleniowiec Stowarzyszenia „Boks” Lubin.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych bez względu na wiek. Miejsca wystarczy dla wszystkich. Treningi odbywają się w sali sportowej przy ulicy Szpakowej w każdy wtorek i czwartek o 16.00 oraz w piątek o 15.30.

źródło: boks.lubin.pl

Poprzedni artykułZawodniczka z Lubina w kadrze narodowej
Następny artykułPszczelarze mają nowy zarząd