Kolejna odsłona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero 20 stycznia 2020 roku, ale ci, którzy prężnie działają już dziś zachęcają nowych wolontariuszy do współpracy. Do grona działaczy WOŚP przy MDK w Lubinie już można się zapisywać. Rok temu ten sztab zgromadził ponad 46 tys. zł.

Przy Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie będzie działał sztab nr 4628.

– Już dziś możecie dokonać rejestracji za pomocą strony internetowej iWolontariusz.wosp.org.pl na 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Należy zalogować się na stronę i uzupełnić swoje dane, a następnie wybrać nasz sztab o numerze 4628. W ostatnim kroku trzeba załączyć swoją fotografie abyśmy mogli zamówić identyfikator. Nie zwlekajcie, bo liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli chcecie nawiązać z nami współpracę przy organizacji Finału, bądź przekazać coś na licytację – zapraszamy do kontaktu przez FB: Sztab WOŚP Lubin lub telefonicznie: 601 743 981 – zachęca Katarzyna Marcineak, opiekun medialny przedsięwzięcia.

To drugi Finał WOŚP, w którym uczestniczyć będzie Sztab nr 4628. W tamtym roku, kiedy powstawał sztab, uznaliśmy, że Lubin zasługuje na co najmniej dwa sztaby. Okazało się to strzałem w przysłowiową 10. Wolontariusze Sztabu nr 4628 zebrali podczas 27 Finału WOŚP do puszek 35107,43 zł! Podczas licytacji udało nam się zgromadzić kwotę 11390,00 zł! To kwota, która przebiła dotychczasowe rekordy licytacyjne w Lubinie. Łączny wynik naszego sztabu to 46497,43 zł. To był fantastyczny finał, pełen pozytywnych emocji. Każdy dołożył swoją cegiełkę do wspólnego celu. Podczas 28 Finału WOŚP gwarantujemy mnóstwo pozytywnych emocji, mega zabawę i dużo uśmiechu – innymi słowy, jak mawia Jurek Owsiak – to będzie letnia zadyma w samym środku zimy. Bądźcie tam razem z nami – zachęca Katarzyna Marcinek.

Czytelnikom portalu przekazujemy zdjęcie, na którym Mariusz Jaworski, szef sztabu 4628 wręcza kopię bombki przekazaną dla naszego sztabu już po finale specjalnie dla Jurka Owsiaka. Identyczna bombka została zlicytowana podczas 27 finału WOŚP za kwotę ponad 500 zł. Sztab brał udział w licytacji, jednakże bombka ostatecznie trafiła do lubinianki o wielkim sercu. Właściciel Złotoryjskiej Fabryki Bombek, widząc nasze zaangażowanie w licytacje i słysząc o pomyśle, by bombkę przekazać Owsiakowi, podarował nam identyczny egzemplarz – mówi Katarzyna Marcinek.

Poprzedni artykułZłote gody małżeńskich par. Jak oni to robią? – FOTO
Następny artykułOkradziono firmę na Leszczynowej. Właściciel szuka świadków i pomocy – FOTO