Na zwłoki mężczyzny mężczyzny natrafił mieszkaniec Przylesia. Informacje LubinExtra! potwierdza policja. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci.

– Ciało należy do około 50-letniego mężczyzny – mówi LubinExtra! Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji. – Wstępne oględziny wskazują, że może to być zgon z przyczyn naturalnych.
Policjantów jednak zastanawia miejsce, w którym znaleziono zwłoki. Nie leżały one przy ścieżce, a około 50 metrów obok. Od tego miejsca do pętli autobusowej przy ul. Piłsudskiego/Leśnej (koło ronda) jest około 150 metrów.
Na razie nie wiadomo, czy mężczyzna zamarzł czy zasłabł. Powody śmierci wyjaśni sekcja zwłok. Ciało zostało dzisiaj zabezpieczone. Mężczyzna miał na sobie niebieskie dżinsy, czarną krótką kurtkę oraz czarne buty. Policja nie zna na razie jego tożsamości. Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów.

Informację o leżącym w lesie mężczyźnie policja otrzymała po godz. 14. Na miejsce wezwano również pogotowie ratunkowe. Jednak o pomocy nie było już mowy. Lekarz mógł tylko stwierdzić zgon mężczyzny.

Poprzedni artykułWybuch na Mickiewicza
Następny artykułSzukają nietrzeźwych kierowców