Nie udało się koszykarzom z Lubina pokonać wrocławian z Gimbasket. Koszykarze z SMK Lubin legli gościom 60:80. Słabość gospodarzy pojawiła się praktycznie pod koniec meczu. Trzy pierwsze kwarty wyglądały dość optymistycznie,ale czwarta  należała już do gości.

Fani koszykówki w Lubinie musieli przełknąć gorzką pigułkę. w ramach rozgrywek II ligi wrocławianie z Gimbasket pokonali gospodarzy 60:80. Wszystko rozegrało się w IV kwarcie. – Psychicznie chyba nie jesteśmy gotowi na ten poziom grania. To w nas pęka. Sportowo dajemy radę, ale psychicznie musimy jeszcze troszkę popracować. W najbliższym czasie znowu będziemy ciężko trenować. Czeka na trudny mecz ze Śląskiem Wrocław. Trzymajcie za nas kciuki – mówi Szymon Pietraszek, trener SMK Lubin.