Mariusz MuzykoManiek Tryniszewski and Friends nakręcili teledysk do piosenki „Musisz być kimś”. W klipie mnóstwo jest Lubina i lubinian. Na razie można podziwiać trailer. Całe dzieło pojawi się w sieci 1 września.

 

Jestem artystą, muzykiem i górnikiem – mówi o sobie Mariusz MuzykoManiek Tryniszewski — Na kanale You Tube można podziwiać trailer, do nowego teledysku, który nakręciliśmy do projektu MuzykoManiek and Friends. W tym projekcie wzięli udział ludzie z Lubina, oczywiście muzycy. Pomagał nam Radek Handke, czyli R.D.K., który zaśpiewał trzecią zwrotkę w piosence „Musisz być kimś”. Są Tomasz Nemochód, Marcin Zychal z zespołu Tamp, Leszek Kojs. Pojawił się pomysł żebyśmy do tego nagrali fajny obrazek, bo naszym zdaniem muzyka jest fajna  więc, żeby było kompletnie postanowiliśmy do tego nagrać klip. Jest on już w produkcji. 1 września ukaże on się w sieci i nie tylko tam, mam nadzieję – mówi Mariusz MuzykoManiek Tryniszewski z Lubina.
Żeby zobaczyć trailer wystarczy w You Tube wpisać MuzykoManiek and Friends trailer „Musisz być kimś”.

– Zobaczymy fajne ujęcia nie tylko miasta Lubina, ale i ciekawych ludzi nie tylko z Lubina, ale i z okolic. Piosenka „Musisz być kimś” opowiada o presji otoczenia, o tym że świat jest jaki jest, dziki i wszyscy biegną za czymś, telewizja, prasa, media społecznościowe, wszyscy wywierają na nas wpływ ogromny i w związku z tym właśnie napisaliśmy tę piosenkę o tym, że musisz być kimś – podkreśla MuzykoManiek.

Jak mówi lubinianin zadanie nie było łatwe do wykonania, bo trzeba było połączyć wiele elementów. Zdjęcia do teledysku trwały dwa dni. Do dzieła przyczyniło się wielu ludzi i firm.

– Mirosław Miśtak i Anna Miśtak Black Bears Films : kamery i montaż, i fajne pomysły. Muzyka autorstwa Mariusz MuzykoManiek Tryniszewski & Friends, tekst dzieło moje i Radka Handke. Scenariusz do klipu MuzykoManiek & Blackbears Films Mirek i Ania Miśtak
Pomoc w realizacji w kwestii logistyki to dzieło Joanny Nieckarz i Marysi Mielniczak
Współfinansowanie projektu to zasługa AUTOKLINIKA MICHAŁ KARST. Aktorami w teledysku byli: Agnieszka Sypeń i Dawid Sypeń, Radek Handke, Krzysztof Iwach, Marta Dobrygowska, Tomasz Nemochód, Marcin Zychal, MuzykoManiek, Joanna Nieckarz. Ogromne wsparcie dostaliśmy od Klubu Zagłębie Lubin S.A. i Galerii Cuprum Arena za co bardzo dziękujemy – mówi Mariusz MuzykoManiek Tryniszewski.

fot. Mariusz MuzykoManiek Tryniszewski and Friends 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę