Na sobotnim 110 biegu nie zabrakło debiutantów, osób z kraju i zagranicy, bowiem okres wakacyjny sprzyja sympatykom biegania aby odwiedzać inne lokalizacje parkrun.


Tym razem parkrun odwiedził pan Martin LADEMANN – parkrun Glasgow, który do tej pory odwiedził 56 lokalizacji na świecie. W Lubinie “zaliczył” 126 bieg parkrun. Był też z nami Artur Roszkowski biegający głównie w Rugby parkrun (Anglia).

Ponadto dołączyli do nas: Małgorzata Parys, Agnieszka Gustaw, Alina Wołoszyn oraz Emilia Kabala. Nowicjusze zostali gorąco przywitani. Życzymy wszystkim dalszych udanych spotkań na biegach parkun.

Organizatorzy z okazji 110 biegu postanowili udekorować wszystkich uczestników. Dyplomy ze względów technicznych będą wręczone na najbliższym spotkaniu i zawierać będą: miejsce w swojej kategorii oraz czas na mecie. 

Zapraszamy do odwiedzania strony www.parkrun.pl/lubin gdzie można zawsze zapoznać się z wynikami od początku kariery biegowej. W rezultatach odnotowujemy historię biegów, rekordy –  także w kategoriach wiekowych, liczbę zwycięstw oraz wiele ciekawych informacji. Tam dowiemy się wszystkiego co może nas zainteresować gdy zamierzamy dołączyć do uczestników parkrun.

Do zobaczenia na kolejnym biegu jak zwykle w sobotę o godzinie 9:00 – Park Wrocławski.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę