W setnym biegu parkrun w Lubinie ( dla Martynki ) wzięło udział ponad 154 osoby. Mówimy ponad, ponieważ wiele osób nie dokonało rejestracji a tym samym nie mogli być sklasyfikowani.

Biegliśmy tym razem dla Martynki, która ma ciężką odmianę padaczki – Zespół Westa. To przy współudziale Klubu Kibica Cuprum Lubin na czele z Prezesem Robertem Stasikiem mogło dojść do takiego wspaniałego spotkania – mówi koordynator parkrun w Lubinie Andrzej Sowa.
 
Po biegu na uczestników czekał poczęstunek: kawa, herbata, ciasta i dużo słodyczy. Pocieszającym jest to, że na biegi parkrun przychodzi co raz więcej młodzieży jak chociażby grupa uczniów z Zespołu Szkół nr 2, którą zorganizowała Pani Inga Kruk. Zapraszamy szkoły do takiej inicjatywy bo to właśnie Wy, nauczyciele kształtujecie postawę młodzieży.
    
Na zakończenie wręczono dyplomy dla najbardziej aktywnych miłośników biegania. Za sto biegów dla Roberta Kapiec – co oznacza, że Robert nie opuścił żadnego biegu parkrun. Dla Krzysztofa Tudaja, Piotra Żukiewicza i Krzysztofa Głowacza za ukończenie 50 biegów oraz juniorów za 10 biegów: Zuzi Żukiewicz, Darii Racińskiej oraz Ewy Jankowskiej. Martyna Cichoń otrzymała dyplom za 25 wolontariatów.
    
Warto podkreślić, że wszyscy w ramach parkrun za wytrwałość otrzymują ekskluzywne koszulki biegowe za darmo. Były również kwiaty, gadżety otrzymane z Urzędu Miasta na tą okoliczność dla wyróżnionych. Tort również był wyśmienity.
    
Za tydzień kolejny bieg. Rozpoczynamy drugą setkę spotkań. Zapraszamy i Ciebie do udziału.
 
Wyniki i więcej informacji na: www.parkrun.pl/lubin.
 

1 KOMENTARZ

  1. hejka, a gdzie info o zawodnikach z KS Cuprum Lubin, … no i sam Prezes DB był :). No i małe “rozjaśnienie” – Martynka jest córką Członka Sztabu Szkoleniowego Naszych Siatkarzy – stąd udział KK i KS Cuprum Lubin. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę