Ponad 40 biegaczy wraz z wolontariuszami uczestniczyło w kolejnym biegu parkrun. Była potrawa z dyni, owoce i inne przysmaki a także jedna osoba przebrana za czarownicę z okazji zbliżającego się Halloween.

Parkrunowa rodzina powiększa się z każdym kolejnym biegiem. Tym razem dołączyło 8 osób: Urszula Dąbrowska, Monika Polewczyk, Anna Senków, Zuzia Szymańska, Gabriel Senków, Ignacy Szymański, Dorota Bojaryn oraz Krzysztof Białas. Wszyscy zostali powitani gromkimi brawami z życzeniami dalszych udanych spotkań.
Kolejna osoba, pani Lucyna Stępień otrzymała dyplom za ukończonych 50 biegów. Taka ilość upoważnia również do otrzymania specjalnej czerwonej koszulki z Londynu za darmo.
Na mecie dla uczestników czekała niespodzianka przygotowana przez naszą jubilatkę panią Lucynę. Była specjalna potrawa z dyni z okazji Halloween, owoce i słodycze a pani Ela Sowa – dyrektorka biegu wręczyła biegaczom bilety na jutrzejszy mecz piłki ręcznej kobiet Metraco Zagłębie Lubin – PCM Kościerzyna. Mimo nie najciekawszej pogody było bardzo miło a to wszystko dzięki uczestnikom, którzy tworzą wspaniały klimat.
Biegi parkrun są organizowane dla wszystkich bez względu na wiek i predyspozycję a udział w nich jest bezpłatny.
Organizatorzy czekają na tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali.
Więcej informacji można znaleźć na: www.parkrun.pl/lubin.
Do zobaczenia w kolejną sobotę w Parku Wrocławskim.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę