W piątek 14 października w Lubinie zagra zespół Rewizja. Grupa jest  znana punkowej publiczności. Rewizja promuje wydany w tym roku trzeci krążek “Fabryka”. Koncert będzie miał miejsce w klubie muzycznym Ave Cezar.

Rewizja zagra wspólnie z chocianowskim Polish Fiction. Cena biletu to 15 zł. Start o godzinie 19.00. Kilka słów o muzykach – POLISH FICTION  to zespół, który powstał w 2003 roku w Chojnowie. Gra muzykę punk rockową, lecz w twórczości grupy usłyszeć też można reggae, nowa falę i nawet hard rock. W 2010 roku zespół nagrał płytę “Początek i… ”
W 2016 roku zajęli II miejsce na Hardcore Festival. W 2016 wygrali 3 Otwarty Złotoryjski Maraton Muzyki Rockowej w którym główną nagrodą jest nagranie nowego krążka.
W tym samym roku utwór “Niegrzeczna” znalazł się na międzynarodowej składance “The Voice of street” wśród 60 utworów z całego świata.
Polish Fiction ma na swoim koncie dużo koncertów z takimi zespołami jak: Farben Lehre, Zmaza, Leniwiec, OKM, 747, Para Wino, GaGa Zielone Żabki, Bachor, Sajgon czy Apteka. U siebie w rodzinnym mieście organizują imprezę o nazwie Punk Rock Live.

REWIZJA zadebiutowała we wrześniu 2006 roku krążkiem „Mity i legendy” prezentując się w stylowym, punkowym repertuarze z jednej strony bazującym na brzmieniu polskich grup punk rockowych działających w latach 80-tych ub. wieku, a z drugiej nawiązującym do stylistyki streetpunk. Dzięki debiutanckiej płycie, obecności na kilku składankach oraz płycie dołączonej do magazynu Garaż, REWIZJA zaistniała szerzej na scenie zdobywając grono wiernych fanów oczekujących kolejnych nagrań grupy.ave-cezar-plakat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę