Dwunasta rocznica parkrun  była dodatkową okazją do wręczenia dyplomów dla aktywnych uczestników. Dyplomy otrzymali: Irena Rabenda – 25 wolontariatów, Zdzisław Bortnik – 50 biegów oraz Radosław Sutor w grupie juniorów – 10 biegów.

Wszyscy otrzymują z Londynu – kolebki parkrun specjalne koszulki. Gratulujemy i życzymy dalszych miłych wrażeń na spotkaniach biegowych.
Dokładnie 12 lat temu w parku Bushy w Londynie odbył się pierwszy bieg w którym wzięło udział 13 osób. Obecnie w każdą sobotę startuje tam ponad 1000 osób a na świecie mamy ponad 900 lokalizacji gdzie np. w  ostatni weekend startowało 155 tysięcy biegaczy.
Po uroczystym wręczeniu dyplomów powitano debiutantów: Ryszarda Badeckiego i Mateusza Majewskiego, którym udało się już na początek zdobyć dziewiąte i jedenaste miejsce.
Nowy rekord osobisty osiągnęła: Lucyna Stępień, Małgosia Dobrowolska oraz Grzegorz Dym i Jacek Martyneczko. Trening czyni mistrza.
Na metę dotarło ponad 40 osób, gdzie na biegaczy czekały słodkości od Ireny, Zdzisława i Radka za które bardzo dziękujemy.
Parkrun to biegi dla każdego bez względu na wiek. Można tu również maszerować, truchtać. Każdy indywidualnie wyznacza sobie dystans i tempo, dlatego gorąco zapraszamy wszystkich do nas. Takie poranne sobotnie przebywanie na świeżym powietrzu pozwala nam naładować pozytywną energię na cały weekend.
Więcej informacji na: www.parkrun.pl/lubin.
Do zobaczenia w kolejną sobotę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę