Sprzyjająca pogoda podczas pierwszego jesiennego biegu parkrun, pozwoliła ośmiu biegaczom pobić swój rekord osobisty, pojawiło się trzech debiutantów a do parku przychodzi co raz więcej kibiców.

Po powitaniu uczestników przez dyrektora biegu pana Kamila Jarkowskiego, dokonano dekoracji kolejnego uczestnika, który ma na swoim koncie 50 biegów. Był nim Damian Kołodziej. 50 biegów upoważnia do otrzymania za darmo specjalnej na tą okazję koszulki, jednakową dla wszystkich biegaczy na całym świecie.
Nowi uczestnicy to: Kamila Gruchała, Teresa Musielak oraz Mariusz Dziurman.
Warto dodać, że pani Teresa została zarejestrowana jako 2 816 914 uczestniczka biegów parkrun.
Myślę, że w tym roku dobijemy do 3 milionów – mówi koordynator pan Andrzej.
Rekordy osobiste zdobyli między innymi: Małgorzata Sutor, Katarzyna Trzęsowska, Stanisław Maziak, Łukasz Marek, Jacek Martyneczko. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów a szczegółowe wyniki są na stronie: www.parkrun.pl/lubin
Na mecie tradycyjnie każdy mógł skosztować pysznego orzechowego ciasta upieczonego przez Anię z okazji ukończenia 50 biegów przez Damiana. Jakby tego było mało również pan Robert Kapiec przytargał brytfankę ciasta biszkoptowego z owocami z okazji zajęcia I miejsca na biegu Potop Szwedzki w Karlskrone. A więc wyśmienita atmosfera, piękna pogoda i do tego takie słodkości.
Zapraszamy niezdecydowanych a uczestnikom przypominamy, że jedynym obowiązkiem jest posiadanie na mecie indywidualnego kodu osobistego.
Do zobaczenia na kolejnym jesiennym biegu parkrun.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę