Po 34 latach służby w Policji na zasłużoną emeryturę odszedł podinsp.. Leszek Sznip Komendant Komisariatu Policji w Rudnej. Jego miejsce zajął podkom. Andrzej Dębski. Komendant Powiatowy Policji w Lubinie insp. Tomasz Gołaski uroczyście pożegnał odchodzącego Komendanta Komisariatu i powierzył jego obowiązki nowemu.

01 września 2016 r. odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej lubińskiej policji. W jej trakcie Komendant Powiatowy Policji w Lubinie insp. Tomasz Gołaski oficjalnie pożegnał odchodzącego z szeregów policji na zasłużoną emeryturę podinsp. Leszka Sznipa Komendanta Komisariatu Policji w Rudnej.  Komendant Powiatowy podziękował odchodzącemu policjantowi za wieloletnią służbę oraz współpracę na rzecz mieszkańców powiatu lubińskiego. Z całą pewnością jego doświadczenie zawodowe przekazane młodszym pokoleniom funkcjonariuszy nie pozostanie niezauważone przez kierownictwo naszej jednostki. Podinsp. Sznip w Policji przepracował 34 lata.

Na zakończenie odprawy insp. Tomasz Gołaski w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników lubińskiej policji złożył już emerytowanemu policjantowi życzenia związane z rozpoczętym nowym rozdziałem w jego życiu.

Kolejna odprawa odbyła się z udziałem policjantów z Komisariatu Policji w Rudnej. W jej trakcie insp. Tomasz Gołaski powierzył obowiązki Komendanta miejscowego Komisariatu podkom. Andrzejowi Dębskiemu. Nowy Komendant posiada duże doświadczenie zawodowe. Pracował w wydziale dochodzeniowo – śledczym, zajmował również stanowiska kierownicze w lubińskiej policji. Ostatnio pracował, jako Kierownik Referatu Techniki Kryminalistycznej. Teraz decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie będzie odpowiadał za bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Rudna.

inf./fot. KPP Lubin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę